Dijital Menuboard

Sabit içerikli görsellerin tüketinin pek fazla tikkatini çekmediği bir gerçek. Bunun yanı sıra ucuzlayan LCD-TV panel üretimi ile hareketli içerik iletişimi parekende sektöründe hızla artmakta. Restorandan giyim mağzalarına spor salonlarından seyahat ettiğimiz araçların içlerine bile girmiş durumdalar. Hareketli görsel içeriklerin işletme cirosunda %5 – %15 arası artış yaptırdığı gerçeğini düşündüğümüzde dijital menüboard içerikleri işletmeler için muhakkak kullanılması gereken pazarlama araçlarındandır. Ürünlerin görsellerinin ve fiyatlarının yer aldığı dijital menü ekranları, daha kısa zamanda daha çok sipariş almanızı sağlar. İç ve dış mekân duvarlarda geniş HD ekranlarda veya televizyonlarda görüntülenen ürünleriniz ziyaretçilerin dikkatlerini markanıza odaklar. Ürünlerinizin yüksek kaliteli görselleri ve videoları misafirlerinizin iştahını kabartır. Markanıza değer katarak rekabet avantajı kazanırsınız.

Dijital menuboard tasarımları sayesinde restoranınızı, kafenizi, bistronuzu veya diğer yemek işletmenizin menüsünü kolayca tanıtırsınız. Her tür yemek tüketim noktasına uygun olan versiyonları müşteriler için özel olarak üretilir. Açılış, ürün tanıtımları, yeni menü veya özel indirimler için kullanılabilir.
Menü veya ürün tanıtım videoları ile işletmenizin mevcut ve potansiyel müşterileri için iletişiminizi bir adım ileriye taşıyın.

Dijital Menuboard tasarım videoları için altyapınız bulunmuyor mu? Yeniden başlatma derdi olmadan, elektrik kesintilerinden etkilenmeyen 7/24 sorunsuz çalışabilen dijital videowall çözümleri sunmaktayız. Sahip olduğumuz teknoloji sayesinde eski LCD panellerinizi akıllı videowall araçlarına dönüştürüyoruz.

Anahtar Kelimeler: Dijital Menü, Dijital Menü Ekranları, Dijital Menu Board, Restoran Menü Ekranı, Dijital Menü Board tasarımı, Restoran – Cafe Dijital Ekran, Elektronik Menü

Dijital Menuboard Örnekleri