Marka Oluşturma

Markaya ve tasarıma odaklanan yaratıcı bir ajansız. Markalar yaratır veya yeniden tasarlarız.

Marka oluşturma, entegre bir bütün olarak algılanan ve tüketicilerin dikkatini çeken, onlara belirli bir ürün veya hizmeti satın almayı sağlayan benzersiz bir marka imajının oluşturulmasını içeren karmaşık bir süreçtir. Marka tasarımı sadece belirli bir ürün veya hizmetle ilgili olmayıp, şirketinizin kendisi de olabilir. Kapsam ister dar ister geniş olsun, Logo / Logotype, Motto, Kurumsal iletişim araçları, şirket klavuz kitapçıkları, ve şirket içi iletişimde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm enstürmanları sizin için hazırlayacak en doğru ekibi seçmeniz yolun başından öne geçmenize olanak verir. Başarı için başlangıç noktası budur. İşletmenizin en özgün bölümünü aydınlatıyor ve marka sürecinin her parçasını yönlendiren stratejik bir temel oluşturuyoruz.

Kazan Dairesi Dijital Tasarım ve İletişim Ajansı’nda bizler, pazar ve tüketici motivasyonları, benzersiz çapraz kategori deneyimi ve marka yaratıcı yaklaşımı hakkında derinlemesine bilgi sahibiyiz. Bu bilgi ve deneyim müşterilerimizin beklentilerini mümkün olan en iyi şekilde karşılayan markalar oluşturmamıza olanak verir.

Bugünün dünyasında pazarlar doymuş durumda. Ürüne veya hizmete ait kaliteden, doğal özelliklerden söz etmenin gittikçe zorlaştığı bir ortamda, şirketlerin rakiplerinden kaynaklı yoğun rekabetle mücadele etmek için kullandıkları en etkili aracı markadır.

İş hayatına yeni başlayan şirketlerden, kurum yüzünü yenilemek isteyen şirketlere kadar markaları,logoları baştan tasarlıyor veya çağımıza adapte ederek yeniliyoruz.

Kimlik kavramları, markalaşmanın köşe taşlarını içerir: konumlandırma, öykü, görsel kimlik ve ses tonusu, adlandırma ve yönergeler. Dijital kanallar, etkinlikler, satış ve pazarlama araçları, kırtasiye, iç ve dış yayınlar… Gerekli olduğu her yerde bu kavramları gerçeğe dönüştürüyoruz. Dünya ile konuşan, çalışanları ve tüketicileri için ilgi çekici hale gelen zengin görsel kimlikler tasarlıyoruz.

Marka Oluşturma Servisleri